501ACA10M0000BAF
Mfr.Part #
501ACA10M0000BAF
Manufacturer
Silicon Labs
Package/Case
Datasheet
501ACA10M0000BAF
Description
OSC CMEMS 10.0000MHZ LVCMOS
Stock
6
Manufacturer :
Silicon Labs
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
MEMS
Current - Supply (Max) :
2.5mA
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output :
LVCMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
CMEMS®
Voltage - Supply :
1.7V ~ 3.6V